Duha Rysi Olomouc

21.1.2017 - Uzlařská regata
Publikováno: Neděle, 05.02. 2017 - 23:29:44
Téma: Rysi

Opět jsme se s Tuláky sešli k poměření sil v uzlování. Tentokráte to bylo hodně vyrovnané a o umístění rozhodovaly vteřiny, někdy i desetiny vteřin. Většina dobře umístěných patří mezi ty, kteří poctivě trénovali. Velmi mile nás překvapil nováček Lukáš, který se dokázal naučit rychle vázat všechny uzly během tří schůzek a na regatě získal zaslouženě třetí místo. V Potápkách s časem 00:40,37 získal Ondra-Kuna druhé místo a Lukáš s časem 00:56,55 třetí místo. V Plavčících zvítězil Šimon s krásným časem 00:27,59. V Lodnících vyhrála Monča s časem 00:30,02 a na třetím místě skončil Ondra-Tonic s časem 00:31,73. V Kadetech získala Beruška 3. místo s časem 00:24,96 a nakonec Želva ve Veteránech 2. místo s časem 00:37,32. Celkový nejlepší čas byl 00:24,01 a měla jej Kola z Tuláků. Mexičan dovezl spoustu zajímavých věcí a kvalitních uzlovaček ke koupi. Na závěr jsme si zasportovali a pak hurá domů.