Duha Rysi Olomouc

14.1.2022 - Oddílová uzlařská regata
Publikováno: Pondělí, 04.04. 2022 - 21:16:21
Téma: Rysi

Jelikož COVID situace neumožňovala soutěžit společně s ostatními oddíly, udělali jsme si soutěž jen v rámci oddílu. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi diplomy a i sladkou odměnu. V Potápkách (nejmladší) zvítězila Hanička, druhý by Honza a třetí Magda. V Plavčících zvítězil Šíma, druhá byla Lenka a třetí Alda. V Lodnících zvítězil Šrěpán, druhý byl Ondra N. a třetí Kuba. V Kadetech zvítězil Tonik, druhý byl Šimon a třetí Martin. Mezi Mořskými vlky vyhrála Káťa, druhý byl Řízek a třetí Nikča. Ve Veteránech soutěžila jen Želva, ale mezi nejstaršími měla druhý nejlepší čas. Soutěž byla v provizorních podmínkách, na kratší trati a bez obecenstva z dalších oddílů. I tak se akce povedla. Pokusili jsme se uspořádat regatu virtuálně za stejných podmínek i v dalších oddílech, bohužel tuto možnost ostatní kamarádi nevyužili. Pevně doufáme, že v lednu příští rok již bude moci akce proběhnout za stejných podmínek jako v předešlých letech. Nejlepší čas měl Štěpán 00:23:53.