Duha Rysi Olomouc

Uzlařská regata - 16.1.2010
Publikováno: Neděle, 17.01. 2010 - 10:34:18
Téma: Rysi

I letos se nám podařilo zorganizovat uzlařskou regatu. Účastnilo se 5 oddílů, podobně jako v loňském roce. I letos se nám podařilo umístit na předních místech. V Potápkách zvítězila Miška s časem 1:21:11, V Plavčících skončil na druhém místě Čolek 0:34:96 a na třetím místě Kubis s časem 0:34:19. V této kategorii sehrála svou roli nervozita a Čolek ve finálovém kole uvázal uzly rychleji než Kubis a tím získal lepší umístění. V Lodnících skončil na 3.místě Lolek s časem 0:33:38. V kategorii Kadeti skončila na 3.místě Beruška s časem 0:23:40. I v této kategorii rozhodoval nervozita ve finále. Úpně nejlepší čas měla Luciper 0:21:00 z oddílu Tuláci. Soutěž se vydařila a už se těšíme na další ročník.