Duha Rysi Olomouc

Uzlařská regata - 21.1.2012
Publikováno: Neděle, 22.01. 2012 - 19:23:49
Téma: Rysi

I letošní regionální kolo uzlařské regaty v Olomouci nám přineslo několik zajímavých úspěchů. V kategorii Potápky zvítězila Monča časem 0:47:65 a na třetím místě skončila Miška s časem 1:05:82. V kategorii Plavčíci vyhrála Romča , její nejlepší čas byl 0:29:54 a na druhém místě skončila Věrka s časem 0:34:48. V kategorii Lodníci se na druhém místě umístil Kubis a jeho nejlepší čas byl 0:30:54 a na druhém místě skončila Erika s časem 0:34:78. Všichni účastníci z našeho oddílu se velmi snažili a v bojích s dalšími dvěma oddíly vynaložily obrovské úsilí. Všem se také podařilo zvládnout všechny uzly a zdárně tak dokončit soutěž. Na závěr jsme si zahráli florbal kolem druhé hodiny jsme se rozcházeli domů. Do příštího roku jsme si dali závazek, že časy ještě trochu vylepšíme.